Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Rykach: Golf zderzył się z busem, nie żyje 29-latek

Utworzony przez rafał, 24 października 2010 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Piszecie jak by miał to przeczytać :/ stało sie i tyle z jego czy nie jego winy ... takie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwek spoczywaj spokoju żegna cię kacperek jola i mariusz niedźwieccy z bełchatowa będzie nam ciebie brakować (p.s.on miał 29lat)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek zginął, współczuję, ale wiecie co z drugim kierowcą???? dlaczego w golfie zatrzymał sie licznik na 140km???? Dlaczego sylwek w miasto wjechał z taka prędkością nie myśląc o innych uczestnikach ruchu i pieszych???? Nie wiem może miał ysli samobujcze ale dlaczego inni muszą cierpieć. Dla wyjaśnienia sprawy drugi kierowca z busa leży do dzisiaj nieprzytomny w szpitalu. Może powinniśmy się zastanowić!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie żale bo Sylwuś zginął, a nie pomyśleliście że jechał przez miasto ponad 140 km/h, a gdyby tak trafił na osobowe rodzinne auto a może wy też tak jeździe. Byłem kierowcą tego mercedesa, czy ktoś pomyślał jak zrujnował moje życie i zdrowie? nadal jestem w klinice i nikt nie wie jak długo. zastanówcie się co tutaj wypisujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te brednie to nie wiem czy mam się śmiać czy plakać,przedstawiacie tego sylwusia jako ofiarę tego wypadku a to jest sprawca który jechał ponad 140km/h przez miasto i zakotwiczył czołowo na sprinterze masakrujac kierowcę. Niestety przez waszego sylwusia nadal jestem w klinice bo zrujnował mi żdrowie i życiewe polany. Jak naprawdę chcecie zobaczyć ofiarę to zapraszam do kliniki na ortopedię- to kolejny oddział na którym mnie lecza ,ale nie róbcie z szaleńca ofiry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
and gadasz głupoty, ten samochod nie był przy K2. Choragiewkę ma nie jeden samochód. Nie opowiadaj bzdur i nie wprowadzaj w błąd. A w ogóle to byś może złożył kondolencje a nie oczerniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz po długim czasie przeczytałem co tu wypisujecie ten ktoś co podpisał się "ja" piszesz ze ktoś tu oczernia twojego kolegę? w protokole z wypadku są dane że oczerniany kolega Sylwek miał we krwi 3,13 promila a w moczu 3,56 promila ile trzeba pić żeby doprowadzić się do takiego stanu? z wpisu "jagi" wynika że to raczej ja powinienem zginąć w tym wypadku, tak "jaga" niech zostanie w pamięci niech wszyscy co mają wsiąść do auta nachlani tak jak twój kolega, przypomną sobie jak skończył szkoda jednak że nie przywalił w jakiegoś słupa tylko we mnie, bo zrobił ze mnie kalekę na resztę życia Dziękuję ty nielicznym osobom które zauważyły że to ja jestem ofiarą w tym wypadku spowodowanym przez pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...